Оптичен кабелен сглобка, DLC/PC, DLC/PC, едномодов, GYFJH 2B1 (LSZH), 7.0 мм, 2 жила, защитен клон за външна употреба
Оптичният кабелен сглобен блок е с DLC/PC конектори и се предлага както в едномодови, така и в многомодови конфигурации. Изработен е от материал GYFJH 2B1 (LSZH), което гарантира безопасност и издръжливост. Кабелът е с диаметър 7,0 мм и съдържа 2 жила, което го прави подходящ за приложения на открито в защитени клонове.
Пач кабелът FTTA (Fiber to the Antenna) е предназначен за различни приложения, включително:
● 3G и 4G базови станции
● Аерокосмическа и отбранителна индустрия
● Диагностика на оборудването
● Оптични сензори
● FTTA, FTTP и FTTX мрежи
● WiMAX
● Бейсбенд единици (BBU)
● Дистанционни радиостанции (RRU)
● Дистанционни радиостанции (RRH)
● Дългосрочна еволюция (LTE)
GJFJV кабел
Едномодово влакно
| Елемент | Единица | Спецификация |
| Затихване | дБ/км | 1310nm≤0.41550nm≤0.3 |
| Дисперсия | Ps/nm·km | 1285~1330nm≤3.51550nm≤18.0 |
| Дължина на вълната с нулева дисперсия | Nm | 1300~1324 |
| Наклон на нулева дисперсия | Ps/nm·km | ≤0,095 |
| Дължина на вълната на прекъсване на оптичното влакно | Nm | ≤1260 |
| Диаметър на полето на режима | Um | 9,2±0,5 |
| Концентричност на модовото поле | Um | <=0.8 |
| Диаметър на облицовката | um | 125±1.0 |
| Некръгла форма на облицовката | % | ≤1.0 |
| Грешка в концентричността на покритието/облицовката | Um | ≤12,5 |
| Диаметър на покритието | um | 245±10 |
| огъване, затихване, предизвикано от зависимост | 1550nm, 1 навивка, диаметър 32 мм, 100 навивки, диаметър 60 мм | ≤0,5 db |
| Доказателен тест | кпси | ≥100 |
Всяко изискване
| 1 – Брой фибри -------22 – Характеристика на влакното -------Външен диаметър: 245±10um 3 Характеристика на стегнато буферираните 4 Външен диаметър: 0,87±0,05 мм 2.0LSZH симплексен оптичен кабел: Цвят: според договор - Бял PVC 0.9 мм - Външен диаметър: 0,87±0,06 мм Дебелина: 0,30±0,03 мм
5 – Външно яке: LSZH |
Спецификация на конектора
Едномодов
| АРТИКУЛ | ПАРАМЕТЪР | |
| Тип конектор | LC/UPC, SC/UPC, FC/UPC, ST/UPC. | LC/APC, SC/APC, FC/APC, ST/APC |
| Загуба при вмъкване | <=0.2db | <=0,3 db |
| Загуба на връщане | >=50db | >=60db |
| Режим на оптично влакно | Едномодален | |
| Работна дължина на вълната | 1310, 1550 nm | |
| Дължина на теста | 1310,1550nm | |
| Повторяемост | <=0,1 | |
| Взаимозаменяемост | <=0.2dB | |
| Издръжливост | <=0.2dB | |
| Дължина на влакното | 1 м, 2 м….. всякаква дължина по избор. | |
| Дължина и толеранс | 10 см | |
| Работна температура | -40°C ~ +85°C | |
| Температура на съхранение | -40°C ~ +85°C | |
Многорежимно
| АРТИКУЛ | ПАРАМЕТЪР |
| Тип конектор | LC/UPC, SC/UPC, FC/UPC, ST/UPC. По избор. |
| Режим на оптично влакно | Многорежимно |
| Работна дължина на вълната | 850, 1300 nm |
| Дължина на теста | 850, 1300 nm |
| Загуба при вмъкване | <=0.2db |
| Загуба на връщане | >=35db |
| Повторяемост | <=0,1 |
| Взаимозаменяемост | <=0.2dB |
| Издръжливост | <=0.2dB |
| Дължина на влакното | 1 м, 2 м….. всякаква дължина по избор. |
| Дължина и толеранс | 10 см |
| Работна температура | -40°C ~ +85°C |
| Температура на съхранение | -40°C ~ +85°C |