Антени/ Базова станция/ Радиопредаване/ Кабелен монтаж/ Клетъчни/ Компоненти/ Инструментална екипировка/ Микровълново радио/ Военно-аеро
PCS/Радар/Радиосистеми/Сателитна комуникация/Защита от пренапрежение WLAN
1. Ние също така персонализираме специални продукти, за да отговорим на изискванията на нашите клиенти. Просто ни покажете вашия чертеж, мостра или посочени детайли, ние ще ги произведем, или, моля, изпратете ни вашите специфични инженерни параметри, като например IMD, VSWR, покритие и др.
2. Възможно е да се предостави проба.
3. Ще ви отговорим на вашето запитване в рамките на 24 часа.

Модел:TEL-NMA.12S-RFC
Описание
N мъжки ъглов конектор за 1/2″ супергъвкав кабел
| Материал и покритие | |
| Контакт в центъра | Месингово / посребрене |
| Изолатор | ПТФЕ |
| Тяло и външен проводник | Месинг / сплав, покрита с трисплав |
| Уплътнение | Силиконов каучук |
| Електрически характеристики | |
| Характеристики Импеданс | 50 ома |
| Честотен диапазон | DC~3 GHz |
| Изолационно съпротивление | ≥5000MΩ |
| Диелектрична якост | ≥2500 V rms |
| Съпротивление на централния контакт | ≤1,0 mΩ |
| Външно контактно съпротивление | ≤0,2 mΩ |
| Загуба при вмъкване | ≤0,12 dB при 3 GHz |
| КСВ | ≤1.1@-3.0GHz |
| Температурен диапазон | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Водоустойчив | IP67 |
Инструкции за монтаж на супер гъвкав кабел N или 7/16 или 4310 1/2″
Структура на конектора: (фиг. 1)
A. предна гайка
Б. задна гайка
C. уплътнение

Размерите за оголване са показани на диаграмата (фиг. 2), като при оголване трябва да се обърне внимание на:
1. Крайната повърхност на вътрешния проводник трябва да бъде скосена.
2. Отстранете замърсявания като меден нагар и мустаци по крайната повърхност на кабела.

Сглобяване на уплътнителната част: Завийте уплътнителната част по външния проводник на кабела, както е показано на диаграмата (фиг. 3).

Сглобяване на задната гайка (фиг. 3).

Комбинирайте предната и задната гайка, като я завинтите, както е показано на диаграмата (фиг. 5)
1. Преди завинтване, намажете о-пръстена със слой смазочна грес.
2. Дръжте задната гайка и кабела неподвижни, завийте основния корпус към задния корпус. Завийте основния корпус на задния корпус с помощта на гаечен ключ. Сглобяването е завършено.
