Адаптер N мъжки към N мъжки, десен ъгъл, N тип мъжки RF конектор, RF коаксиален кабелен адаптер, конектор
Telsto RF конекторът има работен честотен диапазон от DC-3 GHz, предлага отлични VSWR характеристики и ниска пасивна интермодулация. Това го прави идеален за използване в клетъчни базови станции, разпределени антенни системи (DAS) и приложения за малки клетки.
Коаксиалните адаптери са идеалният начин за бърза промяна на пола или типа на конектора на вече завършен кабел.
Адаптер Telsto RF коаксиален N мъжки към N мъжки с правоъгълен дизайн и импеданс 50 ома. Произведен е по прецизни спецификации на RF адаптера и има максимален КСВ от 1,15:1.
За тази серия се използват както кримпващи, така и скобови методи за завършване на кабели.
| Температурен диапазон | -55~+155°C (PE кабел -40~+85°C) |
| Импеданс | 50Ω |
| Вибрация | 100 м/с² (10~500 Hz), 10 g |
| Честотен диапазон | DC-11GHz |
| Загуба при вмъкване | <= 0.24dB/6GHz |
| Издържащо напрежение | 2500V rms на морското равнище |
| Работно напрежение | 1000Vr.ms на морското равнище |
| Изолационно съпротивление | >= 5000 MΩ |
| Сила на задържане на съединителната гайка | 450N |
| Издръжливост | >= 500 (цикъла) |
| Контактно съпротивление | Централен контакт <=1mΩ |
| Външен контакт <=1mΩ | |
| Коефициент на стояща вълна на напрежението | Прав <= 1.15/6GHz |
| Прав ъгъл <= 1.25/6GHz |
● Адаптерът тип N мъжки към N мъжки има тяло с десен ъгъл. Този коаксиален адаптер тип N с десен ъгъл е 90-градусов RF адаптер с коляно.
● Тип: N тип мъжки към мъжки конектор под прав ъгъл 90 градуса, M/M адаптер, RF коаксиален коаксиален адаптер.
● Широко приложим за радиооборудване и инструменти за свързване на RF коаксиални кабели. Може да се обменя с международни подобни продукти.
● Цвят: Сребрист тон, никелирано.
| Продукт | Описание | Номер на част |
| RF адаптер | 4.3-10 женски към DIN женски адаптер | ТЕЛ-4310F.DINF-AT |
| 4.3-10 Адаптер женски към мъжки DIN | ТЕЛ-4310F.DINM-AT | |
| 4.3-10 Адаптер мъжки към женски DIN | ТЕЛ-4310M.DINF-AT | |
| 4.3-10 мъжки към DIN мъжки адаптер | ТЕЛ-4310M.DINM-AT |

Модел:ТЕЛ-НМ.НМА-АТ
Описание
RF адаптер с десен ъгъл N мъжки към N мъжки
| Материал и покритие | |
| Контакт в центъра | Месингово / посребрене |
| Изолатор | ПТФЕ |
| Тяло и външен проводник | Месинг / сплав, покрита с трисплав |
| Уплътнение | Силиконов каучук |
| Електрически характеристики | |
| Характеристики Импеданс | 50 ома |
| Честотен диапазон | DC~6 GHz |
| Изолационно съпротивление | ≥5000MΩ |
| Диелектрична якост | ≥2500 V rms |
| Съпротивление на централния контакт | ≤1,0 mΩ |
| Външно контактно съпротивление | ≤0,25 mΩ |
| Загуба при вмъкване | ≤0,15 dB |
| КСВ | ≤1,15 прав;≤1,25 прав ъгъл |
| Температурен диапазон | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Водоустойчив | IP67 |
Инструкции за монтаж на супер гъвкав кабел N или 7/16 или 4310 1/2″
Структура на конектора: (фиг. 1)
A. предна гайка
Б. задна гайка
C. уплътнение

Размерите за оголване са показани на диаграмата (фиг. 2), като при оголване трябва да се обърне внимание на:
1. Крайната повърхност на вътрешния проводник трябва да бъде скосена.
2. Отстранете замърсявания като меден нагар и мустаци по крайната повърхност на кабела.

Сглобяване на уплътнителната част: Завийте уплътнителната част по външния проводник на кабела, както е показано на диаграмата (фиг. 3).

Сглобяване на задната гайка (фиг. 3).

Комбинирайте предната и задната гайка, като я завинтите, както е показано на диаграмата (фиг. 5)
1. Преди завинтване, намажете о-пръстена със слой смазочна грес.
2. Дръжте задната гайка и кабела неподвижни, завийте основния корпус към задния корпус. Завийте основния корпус на задния корпус с помощта на гаечен ключ. Сглобяването е завършено.
