| N мъжки конектор RF коаксиален фиктивен товар 50 W | |
| Модел № | TEL-TLNM50W |
| Електрически | |
| Характерен импеданс | 50 ома |
| Честотен диапазон | DC-3GHz |
| КСВ | ≤1.20 |
| Капацитет на мощност | 50 вата |
| RF конектор | N мъжки конектор |
| Материал и покритие | |
| Име на частите | Материал |
| Тяло на конектора | Месинг |
| Изолатор | ПТФЕ |
| Вътрешен проводник | Фосфорен бронз |
| Жилища | Алуминий |
| Екологична | |
| Работна температура | -45~ 85 ℃ |
| Температура на съхранение | -60~120℃ |
| Водоустойчива степен | IP65 |
| Относителна влажност | 5%-95% |
| Директива за ограничението на употреба (2002/95/ЕО) | Съответства чрез освобождаване |
| Тегло (нето) | 340 г |
● Широка честотна лента DC-3GHz
● Нискочестотна интермодулация
● Ниско VSWR
● Ниска точност на затихване
● Широко използван за решения в сгради
Нашите услуги
1. Отговорете на запитването си в рамките на 24 часа.
2. Модел на плащане: T/T, L/C, Paypal и Western Union
3. Много модели за доставка: по въздух, по море, експрес (DHL, Fedex, TNT UPS...)
4. Време за изпълнение (доставка): Обикновено 14 дни след получаване на поръчката
5. Пристанище на товарене: Шанхай
6. Гаранционен срок: В рамките на 12 месеца след изпращането.
7. Ръководство за работа (инструкция) при поискване.
8. Може да се направи персонализиран чертеж, мостра и пакет.
Технически спецификации:
| Продукт | Описание | Номер на част |
| Терминално натоварване | N мъжки / N женски, 2W | TEL-TL-NM/F2W |
| N мъжки / N женски, 5W | TEL-TL-NM/F5W | |
| N мъжки / N женски, 10W | TEL-TL-NM/F10W | |
| N мъжки / N женски, 25W | TEL-TL-NM/F25W | |
| N мъжки / N женски, 50W | TEL-TL-NM/F50W | |
| N мъжки / N женски, 100W | TEL-TL-NM/F100W | |
| DIN мъжки / женски, 10W | TEL-TL-DINM/F10W | |
| DIN мъжки / женски, 25W | TEL-TL-DINM/F25W | |
| DIN мъжки / женски, 50W | TEL-TL-DINM/F50W | |
| DIN мъжки / женски, 100W | TEL-TL-DINM/F100W |
ЧЗВ
А какво ще кажете за качеството на вашите продукти?
Всички продукти, които доставяме, са строго тествани от нашия отдел за контрол на качеството преди изпращане.
Можете ли да предложите мостри за тестване, преди да направите официална поръчка?
Мостри за тестови цели могат да бъдат представени безплатно, при условие че поемете разходите за доставка.
Колко време е обикновено времето ви за доставка?
Срокът ни за доставка обикновено е до 14 дни след получаване на вашата поръчка.
Какви са вашите методи за доставка?
По море; По въздух (пристанище Шанхай); или чрез UPS, DHL, FeDex, TNT и др.
Можете ли да ни изпратите мостра за разработване?
Да, можем. Пробите могат да бъдат доставени в рамките на 7 работни дни.
Можем ли да отпечатаме нашето лого или име на фирма върху вашите продукти или опаковка?
Да, можете. Логото и името на фирмата могат да бъдат отпечатани върху нашите продукти. Можете да ни изпратите графичния дизайн.по имейл във формат JPEG или TIFF.
Фиксирана ли е минималната поръчка (MOQ)?
Минималното количество за поръчка (MOQ) е гъвкаво и приемаме малка поръчка за първи път като пробна поръчка.
| Електрически характеристики | |
| Характеристики Импеданс | 50 ома |
| Честотен диапазон | DC~3 GHz |
| Работна влажност | 0-90% |
| Номинална мощност | 50 вата |
| Конектор | Н Мъж |
| КСВ | 1.15 |
| Температурен диапазон ℃ | -35~+65 |
Инструкции за монтаж на супер гъвкав кабел N или 7/16 или 4310 1/2″
Структура на конектора: (фиг. 1)
A. предна гайка
Б. задна гайка
C. уплътнение

Размерите за оголване са показани на диаграмата (фиг. 2), като при оголване трябва да се обърне внимание на:
1. Крайната повърхност на вътрешния проводник трябва да бъде скосена.
2. Отстранете замърсявания като меден нагар и мустаци по крайната повърхност на кабела.

Сглобяване на уплътнителната част: Завийте уплътнителната част по външния проводник на кабела, както е показано на диаграмата (фиг. 3).

Сглобяване на задната гайка (фиг. 3).

Комбинирайте предната и задната гайка, като я завинтите, както е показано на диаграмата (фиг. 5)
1. Преди завинтване, намажете о-пръстена със слой смазочна грес.
2. Дръжте задната гайка и кабела неподвижни, завийте основния корпус към задния корпус. Завийте основния корпус на задния корпус с помощта на гаечен ключ. Сглобяването е завършено.
