Характеристика: Изискан външен вид Подходящ за обикновен монтаж на таван Широка честотна лента, ниска стояща вълна, силна способност за защита от смущения
Приложение: Вътрешно всепосочно покритие GSM/ CDMA/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN система
| Механични спецификации | |
| Размери | 204X115 мм |
| Тегло | 0,5 кг |
| Материал на радиатора | Посребрен месинг |
| Материал на радома | ABS |
| Цвят на радома | Слонова кост-бяло |
| Работна влажност | < 95% |
| Работна температура | -40~55 ℃ |
| Електрически спецификации | |
| Честотен диапазон | 806-960MHz 1710~2500MHz 2500-2700MHz |
| Печалба | 2dBi±0,5 4dBi±1 4dBi ±1 |
| КСВ | ≤1,4 |
| Поляризация | Вертикално |
| Закръгленост на шарката, dB | ±1 ±1 ±1,5 |
| Вертикална ширина на лъча | 85 55 50 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Входен импеданс | 50Ω |
| Максимална входна мощност | 50W |
| Конектор | N Жена |
Инструкции за монтаж на супер гъвкав кабел N или 7/16 или 4310 1/2″
Структура на конектора: (фиг. 1)
A. предна гайка
Б. задна гайка
C. уплътнение

Размерите за оголване са показани на диаграмата (фиг. 2), като при оголване трябва да се обърне внимание на:
1. Крайната повърхност на вътрешния проводник трябва да бъде скосена.
2. Отстранете замърсявания като меден нагар и мустаци по крайната повърхност на кабела.

Сглобяване на уплътнителната част: Завийте уплътнителната част по външния проводник на кабела, както е показано на диаграмата (фиг. 3).

Сглобяване на задната гайка (фиг. 3).

Комбинирайте предната и задната гайка, като я завинтите, както е показано на диаграмата (фиг. 5)
1. Преди завинтване, намажете о-пръстена със слой смазочна грес.
2. Дръжте задната гайка и кабела неподвижни, завийте основния корпус към задния корпус. Завийте основния корпус на задния корпус с помощта на гаечен ключ. Сглобяването е завършено.
