Характеристика: Изящен външен вид Добра устойчивост на удар, водоустойчивост и антикорозионна защита Стандартни комплекти за монтаж на стойка Оптимизирани размери Проектиран с широколентова технология, средно усилване, ниско съотношение на стоящите вълни
Приложение: GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Wi-Fi система
Следвайте тези процедури, за да инсталирате антената с опорния стълб, да регулирате ъгъла на наклон на антената, да затегнете болтовете, винтовете и гайките. (1) L-образните монтажни комплекти трябва да подравнят болта на антената, да поставят плоската шайба, пружинната кука, капачката на винтовете и след това да се заключи гайката. (2) U-образният резбован прът M6 трябва да се постави през назъбения и L-образния монтажни комплекти, да се закрепи антената с стълб с диаметър 35-50 мм и след това да се заключи гайката. (3) За да получите най-добър сигнал, регулирайте ъгъла на накланяне на антената чрез позицията на отвора на L-образния монтажен комплект, след това заключете всички гайки и запечатайте края на конектора на антената. (4) Височината на монтаж трябва да е повече от 3 метра от нивото на основата, също така близките райони на монтаж трябва да нямат високи сгради и по-големи метални елементи. С една дума, терен с отворени страни.
| Механични спецификации | |
| Размери | 210x180x44 мм |
| Тегло | 0,6 кг |
| Материал на радиатора | Посребрен месинг |
| Материал на радома | ABS |
| Цвят на радома | Слонова кост-бяло |
| Работна влажност | < 95% |
| Работна температура | -40~55 ℃ |
| Електрически спецификации | |
| Честотен диапазон | 806-960MHz 1710~2300MHz 2300-2700MHz |
| Печалба | 7 dBi 8 dBi 9 dBi |
| КСВ | ≤1,5 |
| Поляризация | Вертикално |
| Хоризонтална ширина на лъча | 90 70 70 |
| Вертикална ширина на лъча | 65 60 60 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Входен импеданс | 50Ω |
| Максимална входна мощност | 50W |
| Конектор | N Жена |
Инструкции за монтаж на супер гъвкав кабел N или 7/16 или 4310 1/2″
Структура на конектора: (фиг. 1)
A. предна гайка
Б. задна гайка
C. уплътнение

Размерите за оголване са показани на диаграмата (фиг. 2), като при оголване трябва да се обърне внимание на:
1. Крайната повърхност на вътрешния проводник трябва да бъде скосена.
2. Отстранете замърсявания като меден нагар и мустаци по крайната повърхност на кабела.

Сглобяване на уплътнителната част: Завийте уплътнителната част по външния проводник на кабела, както е показано на диаграмата (фиг. 3).

Сглобяване на задната гайка (фиг. 3).

Комбинирайте предната и задната гайка, като я завинтите, както е показано на диаграмата (фиг. 5)
1. Преди завинтване, намажете о-пръстена със слой смазочна грес.
2. Дръжте задната гайка и кабела неподвижни, завийте основния корпус към задния корпус. Завийте основния корпус на задния корпус с помощта на гаечен ключ. Сглобяването е завършено.
