Характеристики
◆ Широка честотна лента 698-4000MHz
◆ Покритие на 2G/3G/4G/LTE/5G
◆ Ниска пасивна интермодулация
◆ Ниско VSWR и загуба на вмъкване
◆ Висока изолация, за вътрешна и външна употреба, IP65
◆ Широко използван за решения в сгради
◆ Висока насоченост / изолация
◆ Мощност 300W на вход, висока надеждност
◆ Ниска загуба при вмъкване, нисък VSWR, нисък PIM (IM3)
| Електрически характеристики | |
| Характеристики Импеданс | 50 ома |
| Честотен диапазон | 698-2700 MHz |
| Максимална мощност | 300 вата |
| Изолация | ≥27 dB |
| Загуба | ≤3,5 dB |
| КСВ | ≤1,25 |
| Вътрешнолентов Riggple | ≤0,5 |
| IMD3, dBc@+43DbMX2 | ≤-150 |
| Тип конектор | N-жена |
| Количество конектори | 4 |
| Работна температура | -30-+55℃ |
| Приложения | На закрито |
Инструкции за монтаж на супер гъвкав кабел N или 7/16 или 4310 1/2″
Структура на конектора: (фиг. 1)
A. предна гайка
Б. задна гайка
C. уплътнение

Размерите за оголване са показани на диаграмата (фиг. 2), като при оголване трябва да се обърне внимание на:
1. Крайната повърхност на вътрешния проводник трябва да бъде скосена.
2. Отстранете замърсявания като меден нагар и мустаци по крайната повърхност на кабела.

Сглобяване на уплътнителната част: Завийте уплътнителната част по външния проводник на кабела, както е показано на диаграмата (фиг. 3).

Сглобяване на задната гайка (фиг. 3).

Комбинирайте предната и задната гайка, като я завинтите, както е показано на диаграмата (фиг. 5)
1. Преди завинтване, намажете о-пръстена със слой смазочна грес.
2. Дръжте задната гайка и кабела неподвижни, завийте основния корпус към задния корпус. Завийте основния корпус на задния корпус с помощта на гаечен ключ. Сглобяването е завършено.
