Гел уплътнителната капачка Telsto (Weather shields) е система за защита от атмосферни влияния за уплътняване на конектори от джъмпер към фидер, джъмпер към антена и заземяващ комплект на коаксиални кабели, изложени на външна среда. Корпусът съдържа иновативен гел материал и осигурява ефикасен блок за влага, като ефективно хидроизолира конекторите. Лесният монтаж и дългосрочната защита го правят надеждно и рентабилно решение за уплътняване на външни кабели и конектори на инсталации.
*IP клас 68
*Сертифицирани материали: корпус—PC+ABS; гел—TBE
*Широк температурен диапазон: -40°C/+ 60°C
*Бърз и лесен монтаж
*Не са необходими тиксо, мастика или инструменти за монтаж и демонтаж
*Лесно сваляем и подходящ за многократна употреба
| Затваряне с гел уплътнение | |
| Модел | ТЕЛ-ГЕЛ-1/2J-1-5/8F |
| Функция | Гел уплътнение за затваряне за джъмпер 1/2" към фидер 1-5/8" |
| Материал | PC+SEBS |
| Размер | Д200 мм, Ш88 мм, В60 мм |
| Вход | 1/2" джъмпер (13-17 мм) |
| Изход | 1-5/8" захранващо устройство (35-40 мм) |
| Нетно тегло | 300 г |
| Живот/продължителност | Повече от 10 години |
| Устойчивост на корозия и ултравиолетови лъчи | H2S, преминал ултравиолетов тест |
| Устойчивост на лед и сняг | до 100 мм, без изтичане на вода, без промяна на формата |
| Ниво на водоустойчивост | IP68 |
| Ниво на пожароустойчивост | HB |
| Устойчивост на дъжд | 100E 150 мм/ч |