Широколентовите насочени разклонители Telsto осигуряват плоско свързване на един сигнален път към друг само в една посока (известно като директива). Те обикновено се състоят от спомагателна линия, свързана електрически към главна линия. Единият край на спомагателната линия е постоянно снабден със съгласуван терминал. Директивата (разликата между свързването в едната посока спрямо другата) е приблизително 20 dB за разклонителите. Насочните разклонители се използват винаги, когато част от сигнала трябва да бъде разделена или два сигнала трябва да бъдат комбинирани. Telsto предлага теснолентови и безжични насочени разклонители със свързване в диапазона от 3 dB до 50 dB или повече.
| Електрически характеристики | |
| Характеристики Импеданс | 50 ома |
| Честотен диапазон | 698-2700 MHz |
| Максимална мощност | 300 вата |
| Изолация | ≥26 dB |
| Загуба при вмъкване | ≤1,7 dB |
| КСВ | ≤1,25 |
| Тип конектор | N-жена |
| Количество конектори | 3 |
| Работна температура | -30-+55℃ |
| Приложения | IP65 |
| Степен на свързване, dB | 6 |
| Свързване, dB | 6,0±1,0 |
| Нетно тегло, кг | 0.36 |
| Влажност | от 0 до 95% |
| IMD3, dBc@+43DbMX2 | ≤-150 |
Инструкции за монтаж на супер гъвкав кабел N или 7/16 или 4310 1/2″
Структура на конектора: (фиг. 1)
A. предна гайка
Б. задна гайка
C. уплътнение

Размерите за оголване са показани на диаграмата (фиг. 2), като при оголване трябва да се обърне внимание на:
1. Крайната повърхност на вътрешния проводник трябва да бъде скосена.
2. Отстранете замърсявания като меден нагар и мустаци по крайната повърхност на кабела.

Сглобяване на уплътнителната част: Завийте уплътнителната част по външния проводник на кабела, както е показано на диаграмата (фиг. 3).

Сглобяване на задната гайка (фиг. 3).

Комбинирайте предната и задната гайка, като я завинтите, както е показано на диаграмата (фиг. 5)
1. Преди завинтване, намажете о-пръстена със слой смазочна грес.
2. Дръжте задната гайка и кабела неподвижни, завийте основния корпус към задния корпус. Завийте основния корпус на задния корпус с помощта на гаечен ключ. Сглобяването е завършено.
